Hledáme programátorku / programátora

Baví tě programování? Svez se na vlně Cloudu

Naskoč na naši cloudovou vlnu a pracuj s moderními technologiemi.

Na nic si nehrajeme. Čeká tě práce v mladém kolektivu.

Máš dobré nápady? Máš prostor ovlivnit vývoj a posunout nás o krok dál.

Ceníme si týmových hráčů a spolehlivosti. Vše ostatní se dá naučit.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací
  • tvorba informačních systémů
  • v budoucnosti možnost práce na mobilních aplikacích

Požadujeme:

  • znalost objektového programování v PHP
  • znalost některého z PHP frameworků (Nette, Zend)
  • znalost SQL (PostgreSQL, MySql)
  • odpovědný přístup, spolehlivost, pečlivost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

Výhodou:

  • praxe v oboru
  • zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • zkušenosti s xHTML, AJAX, CSS (LESS)
  • zkušenosti s prací s verzovacími nástroji (Git)
  • znalost frameworku PHPUnit a základy testování
  • znalost datového modelování, UML, XML

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy v AJ
  • možnost vlastní realizace a přímé ovlivňování vývoje aplikací
  • pružnou pracovní dobu
  • bonusovou dovolenou
  • práci na HPP, práci při studiu
  • nástup ihned nebo dohodou

Svůj životopis zašli na:

synopsis@synopsis.cz

Kontaktujte nás

Nebo volejte naši zákaznickou linku: 537 020 820