Bezpečnost a technologie

Staráme se o všechna data, jako by byla naše.

Bezpečnost

Nechceme nikoho přesvědčovat, jak důležitá a cenná jsou jeho data. Staráme se o všechna data tak, jako by byla naše.

Přes 15 let zkušeností, 10 let správy dat advokátních kanceláří a správců pohledávek nám dává dostatek znalostí k zabezpečení vašich dat. Jsme si vědomi související odpovědnosti, neustále testujeme a vylepšujeme všechna stávající bezpečností řešení.

Není to zdaleka jen o zálohování, je to o přístupu a o úctě k vašim datovým souborům a databázím.

Víme, co je to povinnost mlčenlivosti advokáta, známe podrobnosti o ochraně osobních údajů.

Naše softwarová řešení provozujeme na našich serverech umístěných v zabezpečených serverovnách umístěných v České republice. Přístup k serverům (ať již fyzický či vzdálený) má omezený počet zaměstnanců společnosti. Alternativně je možno všechny systémy provozovat na serverech zákazníka.

V souvislosti se správou dat advokátních kanceláří na našich serverech jsme v kontaktu s ČAK.

Technické podrobnosti

Přenos dat je šifrován 128-bitovým SSL zabezpečením za použití vlastních certifikátů respektovaných certifikačních autorit.

Veškerá data a databáze ukládáme v zašifrované podobě s využitím 256-bitového zabezpečení AES.

Veškerá data jsou v šifrované podobě denně zálohována na server v jiném datovém centru, zálohování je monitorováno, je udržováno nejméně 30 denních záloh, 50 dílčích týdenních, všechny dílčí roční zálohy, datové soubory a databáze lze volitelně zálohovat v zašifrované podobě na úložiště zadaná zákazníkem.

Veškeré automatické úlohy jsou monitorovány, ať již běží na našich serverech nebo serverech zákazníka. Automatický reporting zajišťuje 100% funkčnost všech aktualizací (ISIR, Infosoud, ČNB atd.), zálohování, veškerých uživatelsky definovaných úloh.

Všechny přístupy uživatelů jednotlivých systémů jsou detailně logovány.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Nebo volejte naši zákaznickou linku: 537 020 820